Кошик
2135 відгуків
Компания ColorDekor официальный дилер Pinotex в УкраинеКупить со скидкой!
+380 (95) 494-54-44
+380 (98) 494-84-44
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!

Двокомпонентний лак для паркету Synteko Nova Best 20 (Синтеко Нова Бест — матовий) 5 л

 • Готово до відправки

8 995 ₴

Двокомпонентний лак для паркету Synteko Nova Best 20 (Синтеко Нова Бест — матовий) 5 л
Двокомпонентний лак для паркету Synteko Nova Best 20 (Синтеко Нова Бест — матовий) 5 лГотово до відправки
8 995 ₴
+380 (95) 494-54-44
МТС
 • +380 (98) 494-84-44 КиївСтар
+380 (95) 494-54-44
МТС
 • +380 (98) 494-84-44 КиївСтар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис

Synteko Nova Best Синтко Нова Бест — двокомпонентний лак на водній основі для лакування паркетних і  дощаних підлог із високим експлуатаційним навантаженням у магазинах, залах очікування, офісах тощо.

Властивості

 • Відомі професіоналами властивості продукту
 • менша чутливість до коливань температури
 • низький вміст ЛОС — тільки 77 г/л
 • дуже міцна лакована поверхня
 • чудова стійкість до ковзання
 • дуже стійкий до утворення подряпин, ударів,
 • впливу хімікатів і рідин
 • лакована поверхня не жовтіє

Підготовка поверхні нових і старих підлог

Шліфування. Видалити з деревини старий лак і забруднення методом шліфування. Перше шліфування виконати грубою шліфувальною шкіркою і із сильним тиском. Відшліфувати поп до можливої гладкості. Якщо на підлозі є нерівні крейди, їх треба відшліфувати окремо. Остаточне шліфування здійснюється за допомогою паперу зернистістю 120-150 або за допомогою сітки, і з можливо малим тиском. Якщо під час шліфування тиск виявляється занадто сильним, це може викликати продавлювання м'якої деревини. Якщо волога з лаку вбирається в таку деревину, то відбувається підняття ворсу та деревина розбухає до початкового об'єму. Відбувається здуття підлоги. Пропилососьте та протріть підлогу перед лакуванням. Не забувайте про пил на плінтусах, батареях, підвіконнях тощо.

Грунтування. Використовуйте лаки Synteko Sealer ли Synteko Sealmaster для базового покриття (окремо вивчіть інформацію про продукт). Перший шар базового лаку наноситься для «запечатування» деревини. Не наносьте товстий шар ґрунту на несильно вбиральні породи деревини. Не дозволяйте бульбашкам залишатися на поверхні. Якщо продукт пролився на підлогу, негайно розподіліть його по поверхні, щоб деревина не ввібрала зайвої кількості вологи. Забезпечте гарну вентиляцію під час роботи. Це допоможе прискорити процес висихання і зменшить підняття ворсу. У сухому жаркому кліматі скоротіть вентиляцію, щоб унеможливити ризик занадто швидкого висихання й утворення слідів нахлиста лаку. Для проміжного шліфування можна використовувати сітку зернистістю 150 або дрібнішою. Пропилососьте та протріть підлогу перед нанесенням лаків Synteko. Не забувайте про плінтуси, підвіконня й батареї.

Підготовка поверхні відлакованих у заводських умовах

Обробіть підлогу папером із дуже дрібним зерном (180-240) або абразивним кругом. Поліруйте поверхню, поки вона не стане матовою. Ретельно пропилососьте, а потім протріть підлогу чистою вологою ганчіркою, що 6 ви повністю видалити сліди пилу. Проведіть тест на адгезію — спробуйте подряпати ділянку ребром монети. Пошкодження шару лаку означають погане зчеплення лаку з поверхнею, у цьому разі необхідне повне шліфування до чистої деревини 

Нанесення лаку

Змішування лаку та час використання робочої суміші. Перед використанням лак Synteko Nova Best треба змішати з затверджувачем Synteko Hardener 1648 (див. окремий опис продукту). Додайте до лаку 5% затверджувача 1648 або весь вміст пляшки та відразу ж почніть струшувати ємність із лаком упродовж не менш ніж 30 секунд. Перед використанням дайте суміші постояти 5 хвилин у відкритій каністрі, щоб бульбашки повітря вийшли на поверхню. Готову суміш необхідно використовувати упродовж 2 годин. Після додавання затверджувача ємність із лаком треба зберігати відкритою. Ретельно збовтайте каністру перед використанням!

Нанесення лакуПід час роботи температура ґрунтувального пана має бути приблизно 23 oС. Температура підлоги від 15 до 25 °C Вологість підлоги від 5 до 15% Відносна вологість повітря 50-60% RH.

Обробити поверхню безперервними спокійними рухами за допомогою аплікатора або валика, уникаючи потрапляння повітря в шар лаку. Особливу увагу приділити обробці кутів та інших місць, де може зібратися зайвий лак. У таких місцях треба використовувати маленький пензель. Якщо відносна вологість повітря висока, а температура низька, треба зменшити кількість лаку. Якщо відносна вологість повітря низька, а температура висока, треба збільшити кількість лаку.

Уникати впливу прямих сонячних променів, щоб лак не сох занадто швидко. Після лакування підлоги тримати двері відчиненими. Уникати протягів. Для висихання лаку досить нормального повітрообміну. Якщо підлога бажають відлакти ще раз, треба дати лаку просохнути впродовж 4-6 годин і повторити в разі потреби вищезазначені процедури шліфування, очищення та заряджання. Щоб лак міг добре висохнути та затвердити, не рекомендується наносити в один день понад два шари (ґрунт і/або лак). Якщо підлога сох більш ніж 24 години, то необхідно виконати проміжне шліфування.

Перелакування попередньо лакованої підлоги

Під час перероблення попередньо відлакованих підлог на поверхні не має бути жиру, воску, полірувальних засобів та ін. З вощеної підлоги за допомогою шліфування видалити всі оздоблювальні шари до чистої деревини. Це гарантує краще прилипання лаку. У разі, якщо підлогу були оброблені воском, необхідно провести тест на адгезію. Для початку невелика частина поверхні покривається фінішним лаком. Після висихання шару, проведіть тест на адгезію — перепробуйте подряпати ділянку ребром монети. Пошкодження шару лаку означають погане зчеплення лаку з поверхнею, у цьому разі необхідне повне шліфування до чистої деревини. Перед перелакуванням очистити підлогу засобом Synteko Remover. Потім очистьте поверхню від залишків жиру та воску розчином 10% оцту на 90% води, після вимийте підлоги чистою водою. Відшліфувати підлогу папером/сіткою з зернистістю 150 або дрібніше, для надання поверхні матовості. Ретельно пропилососити.

Нанести один або два шари лаку Синтеко. Не наносити більш ніж одного шару лаку на день.

Важливі рекомендації

 • Пол можна починати обережно експлуатувати через 24 години після нанесення останнього фінішного шару
 • Меблі можна ставити через 24 години
 • Килими можна стелити на попі після закінчення 1-го тижня
 • Не мийте підлогу водою й мийними засобами впродовж першого місяця
 • Приклейте до ніжок стільців і столів шматочки повсті, щоб уникнути появи на підлозі подряпин
 • Не покривайте лаковану поверхню непористими матеріалами покриття
 • Лаки на водній основі не можна покривати лаками на основі розчинника
 • Раніше хімічно оброблену або механічно пресовану деревину не можна покривати лаками на водній основі
 • Маслянисті та смолисті породи дерева, наприклад, тик, необхідно лакувати відразу ж після шліфування
 • Покриті морилкою підлоги не вимагають попереднього ґрунтування, їх можна відразу ж покривати лаками на водній основі
 • НЕ використовуйте клейку стрічку на підлогах, оброблених лаками на водній основі
 • Всі лаки перед використанням необхідно ретельно збовтати. Робіть це до очищення підлог пилососом, щоб повітря, що потрапив у лак у процесі збовтування, могло влітатися до початку лакування
 • Упродовж одного дня не рекомендується наносити понад два шари (ґрунтовка + фінішний лак)
 • Якщо можливо, уникайте прямих сонячних променів, занадто високих або низьких температур і підвищеної вологості
 • Під час нанесення фінішний лак має бути кімнатної температури. Занадто холодний фінішний лак тягуч і гірше пропускає повітря, що може бути причиною виникнення розводів від роботи пензлем і залишкових бульбашок повітря, затверділих після висихання. Час, за який температура лаку підніметься від 0 °C до 20 °C, становить приблизно сім годин.

Технічні характеристики

Сполучна речовина: водна поліуретанова дисперсія

Вміст сухої речовини: ≈ 32% (ISO 3251)

Рівень PH: ≈ 8,0

В'язкість: ≈ 19 сек. (ISO 2431)

Щільність: ≈ 1040 кг/м3 (ISO 2811-1)

Зносостійкість: ≈ 3,5 гр/100 циклів (SIS 92 35 09)

Ударостійкість: не залишає слідів під час удару 5 кгс/см2

Ступінь глянцю:

— приблизно 20 для матового

— приблизно 45 для напівглянсового

— приблизно 90 для глянсового

Час висихання за t +23 °C/50% RH: 4-6 годин/шар. Остаточна міцність через 10 днів

Час використання робочої суміші: ≈ 2 години за t +23 °C

Витрата: 8-15 м2/л залежно від робочого інструмента та деревини

Робочі інструменти:

- аплікатор із мохеровим ворсом завширшки 300-500 мм, довжина ворсу приблизно 5 мм

- валик із синтетичним ворсом довжиною приблизно 8 мм

— відразу після використання робочі інструменти помити водою

Фасування: 5,24л

Зберігання: зберігає за t +10...+30 °C 12 місяців у закритому заводському пакованні

Безпека праці

Зберігати в недоступному для дітей місці. У разі потрапляння всередину необхідно негайно звернутися до лікаря та показати цю ємність або етикетку. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або на одяг. Повернутися до лікаря в разі поганого самопочуття. Утилізувати вміст і контейнер відповідно до місцевих, регіональних, державних і міжнародних правил.

Граничні значення ЄС для цього продукту (кат. А/j): 140 г/л (2007)/140 г/л (2010). Максимальний вміст летких органічних сполук у цьому продукті (А+В) 77 г/л.

Характеристики
Основні
Вид лакуНа водяній основі
Без запахуТак
Тип матеріалу, що фарбуєтьсяДерево
Кількість компонентів лакуДвокомпонентний
Безбарвний лакТак
АерозольНі
Фасовка лаку5.24 л
Час висихання1 година
Країна виробникШвеція
Витрата15 кв.м
Умови експлуатаціїСтійкі до впливу хімічних реагентів
Максимальна температура зберігання5 град.
Мінімальна температура зберігання35 град.
Максимальна робоча температура навколишнього середовища35 град.
ВиробникSynteko
Антисептична властивістьНі
Користувацькі характеристики
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища5
Ступінь блиску20 матовий
Інформація для замовлення
 • Ціна: 8 995 ₴
Контакти
+380 (95) 494-54-44
МТС
+380 (98) 494-84-44
КиївСтар
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!
+380954945444+380954945444
Вадим

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner