Кошик
2128 відгуків
Компания ColorDekor официальный дилер Pinotex в УкраинеКупить со скидкой!
+380 (95) 494-54-44
+380 (98) 494-84-44
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!

Бензопили

Бензопила (бензиномоторная пила, мотопила) – це ланцюгова пила, з бензиновим двигуном внутрішнього згорання в якості приводу. Застосовується у ролі ручного інструменту для розпилювання наступних матеріалів: деревина, легкі бетони, пластмаси. Використовується, як в домашньому господарстві (заготівля дров, догляд за садом), так і на виробництві, включаючи будівельні майданчики.

Особливістю бензопил є наявність механізму автоматичного зчеплення з відцентровим принципом роботи. Такий пристрій забезпечує нерухомість робочої частини (шини із ланцюгом) інструменту на холостому ходу. При перевантаженнях або заклинюванні шини в распиливаемых матеріалах, автоматичне зчеплення відключає подачу руху на шину без зупинки самого двигуна. Сучасні бензопили в цілях безпеки постачені механізмом гальмування ланцюга в разі її обриву і інших аварійних ситуаціях.

Конструкція деяких бензопил дозволяє кріпити до редуктора і фіксувати шину в двох різних положеннях – відповідно для здійснення пропилу у вертикальній або горизонтальній площинах. Також окремі моделі ланцюгових бензинових пив, особливо призначених для валки лісу, конструктивно допускають можливість підключення валочного гідравлічного клина (гидроклина) – пристрої полегшує зштовхування дерев з пня після їх підпилювання.

КЛАСИФІКАЦІЯ БЕНЗОПИЛ

Найбільш часто бензопили класифікують за призначенням, оскільки саме від нього залежать їх потужність, моторесурс, вага і режим експлуатації.

Побутові бензопили. Призначення: роботи малої потужності. Експлуатаційний режим: короткочасний, до 40 хвилин в день (до 20 годин в місяць). Ресурс двигуна: від 400 до 1000 мотогодин. Інструмент малої потужності: до 1,7 кВт. Функціональності побутових бензопил цілком вистачить для виконання дрібних і рідких побутових домашніх операцій по розпилюванню (обпилювання гілок в саду, заготівля дров). Вага побутової моделі близько 4 кг. Додаткових функцій, як правило, немає. Перевагою є легкість освоєння і зручність експлуатації.

Полупрофессиональные бензопилы. Конструкции позволяет осуществлять практически весь комплекс работ свойственный цепным пилам, включая распиливание массивных бревен. Бензопилы этого типа выдержат достаточно интенсивные регулярные эксплуатационные нагрузки. Инструмент средней мощности: до 2,6 кВт. Ресурс ежедневной непрерывной эксплуатации: до 6 часов. Вес профессиональной бензопилы около 5 кг. Область применения: проведение промышленных лесозаготовок (для опиливания сучков с бревен), ремонт, строительство, благоустройство города.

Профессиональные бензопилы. Обладают наиболее широкими функциональными возможностями среди цепных пил, работающих на бензине. Инструмент большой мощности: до 4,5 кВт. Вес пилы – до 6,5 кг. Режим эксплуатации: ежедневный, от 10 до 16 часов в сутки. Моторесурс двигателя: от 1300 до 2 тыс. часов. Непрерывное время работы профессиональных бензопил составляет около 8 часов. Наиболее часто применяются в качестве вальных пил при заготовке леса.

Фільтри
Діапазон цін, ₴
Довжина шини, мм
Об'єм двигуна, куб. см
Потужність двигуна, к. с.
Споживана потужність, Вт
Наявність
Стан
Живлення
Країна виробник
Крок ланцюга
Гальмо ланцюга
Система погашення вібрації
Розташування двигуна
Виробник
Контакти
+380 (95) 494-54-44
МТС
+380 (98) 494-84-44
КиївСтар
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!
+380954945444+380954945444
Вадим

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner