Кошик
2128 відгуків
Компания ColorDekor официальный дилер Pinotex в УкраинеКупить со скидкой!
+380 (95) 494-54-44
+380 (98) 494-84-44
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!

Електроінструмент "Зеніт"

  Інтернет магазин ColorDekor пропонує в своєму асортименті електроінструмент наданий компанією "Зеніт".

Основою продукцією торгової марки «Зеніт» є побутовий електроінструмент для різного виду робіт, як в побуті, так і виробництві (робота з бетоном, деревообробка, робота з металом тощо).  

Інструмент ТМ «Зеніт» відповідає міжнародним нормам і стандартам якості для побутового ручного електрообладнання, і відповідає всім вимогам безпеки: всі моделі сертифіковані.

  Ассортимент разработан таким образом, чтобы максимально охватить всю область использования электроинструмента, и включает в себя модели, как для широкого применения, так и узкой специализации, где каждая модель по-своему уникальна.

  Торговая марка «Зенит»  всегда тесно связана с нововведениями и качественными комплектующими. Инструмент торговой марки «Зенит» известен в России, Украине и других стран СНГ, как производитель электроинструментов и принадлежностей к ним, наиболее полно удовлетворяющих потребности домашнего мастера.

Володіючи високим рівнем точності та потужності, а також максимальною безпекою для користувачів, надійні і зручні інструменти торгової марки «Зеніт» універсальні і роблять процеси свердління, закручування, пиляння, шліфування та оздоблення набагато простіше.

Також серед основних переваг інструменту торгової марки "Зеніт" споживачі заслужено відзначають співвідношення «ціна-якість», розвинену мережу сервісних центрів, якість сервісних послуг.

 

Фільтри
Контакти
+380 (95) 494-54-44
МТС
+380 (98) 494-84-44
КиївСтар
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!
+380954945444+380954945444
Вадим

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner