Кошик
2135 відгуків
Компания ColorDekor официальный дилер Pinotex в УкраинеКупить со скидкой!
+380 (95) 494-54-44
+380 (98) 494-84-44
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!

Пластификаторы в бетон и строительные растворы "Байрис"

В ассортименте представлены товары украинского и иностранного производства под торговыми марками БАЙРИС (Украина). Наша компания является одним из лидеров на рынке строительных материалов в семи различных направлениях:

1) Лаки

Современная серия экологически чистых лаков для декоративно-защитной отделки поверхностей во всех типах зданий и сооружений от ТМ БАЙРИС.

2) Краски

Экологическая серия красок для декоративно-защитной окраски фасадов зданий, стен и потолков помещений, оцинкованных крыш и шифера, деревьев и кустов от ТМ БАЙРИС

3) Ґрунтовки адгезійні, закріплюючі, антисептичні. гідрофобні кошти

В даному розділі представлені високоякісні грунтовки і гідрофобні кошти від ТМ БАЙРІС, які будуть надійним захисником різних типів поверхонь від зовнішніх впливів.

4) Добавки для бетонів і розчинів. Змивка висолів і забруднень

Високоякісні пластифікатори від ТМ БАЙРІС, виготовлені з високоякісної європейської сировини, зроблять Ваш бетон більш міцним і довговічним. Змивка висолів і забруднень виготовлена на замовлення компанії БАЙРІС на підприємстві Вальдемар Сітек (Польща)

5) Професійна захист і декорування деревини

Професійні лазурі на алкидной і акриловій основі під ТМ ALTAX і БАЙРІС забезпечать тривалий захист деревини. Виготовлені на сучасному виробництві ALTAX (Польща) і ВЕМАКО (Україна)

6) Фасадні штукатурки

Акрилові та силіконові структурні штукатурки ТМ Байріс - це системний підбір матеріалів серії PROFI» для задоволення самих високих очікувань споживачів щодо якості та довговічності. «Матеріали серії PROFI» виготовлені на сучасному сертифікованому обладнанні з використанням високоякісного європейського сировини

7) Клеї

Професійні клеї ПВА входять в лінійку «матеріалів серії PROFI» від ТМ Байріс. «Матеріали серії PROFI» - це кращі матеріали для професіоналів на ринку будівельних матеріалів України.

Фільтри
Ціна
Контакти
+380 (95) 494-54-44
МТС
+380 (98) 494-84-44
КиївСтар
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!
+380954945444+380954945444
Вадим

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner