Кошик
2208 відгуків
Компания ColorDekor официальный дилер Pinotex в УкраинеКупить со скидкой!
+380 (95) 494-54-44
+380 (98) 494-84-44
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!

Конопляна олія для дерева "Oak House"

Перш за все, хочу вам розповісти про нас, команду людей, яка стоїть за виробництвом і реалізацією продукції "Oak House".

Яка мета такої організації?

Напрямок ми обрали? Чому?

   Українці (Апрі орі) працьовита нація і завжди славилася своїми майстрами у різних галузях виробництва; від аграрного сектора до ІТ технологій. Не секрет, що найкращі люди часто були змушені переїхати за кордон, щоб втілити свої ідеї на практиці.

  Ми пішли іншим шляхом!

   Дуб ... Що може бути прекрасніше? Сильний, потужний, без перебільшення - це вічне дерево!

І ось, зібрати людей, які виробляють товари з дубового сиря, вибрати одну відрасль і стати в ній професіоналом - ось наша мета.

 Дубові меблі, предмети декору, світильники і т.п. Коли дерево належно оброблене, воно просвердлиться дуже довго і довго.

З давніх - давен люди використовували деревину як для будівництва різних конструкцій, так і з дерев’яних виробів. А про природні влади дуба- нічого і говорити. Від краси, могутності, довговічності до того, що дуб раз у десять років медоносів. Розповісти можна в п’яти томах.

Команда Oak House бере на себе відповідальність донести до Вас всі найкращі властивості дуба. Це як сировина для виготовлення посуду.

Кожний майстер, який бере участь у створенні нашої продукції, вносить свою любов у виріб. Інакше бути не може!

З деревом говорити, розуміти його, і воно віддячить. Починаючи з посадки молодих пагонів, заготовки дорослого сирья- до виготовлення готової продукції.

Наші вироби виготовляють лише з натуральної дубової сировини. Матеріали для покриття деревної теж тільки екологічно чисті. Це як бджолиний віск і натуральні олії.

Такі матеріали, як мармур, камінь, залізо, мідь, натуральні тканини, і т.п. також природні. Таким чином, ми намагаємося допомогти людям створити здорову і вишукану атмосферу у себе вдома. І не тільки. Наші вироби підуть у різні приміщення, офіси і т.д.

Фільтри
Ціна
Контакти
+380 (95) 494-54-44
МТС
+380 (98) 494-84-44
КиївСтар
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!
+380954945444+380954945444
Вадим

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner