Кошик
2186 відгуків
Компания ColorDekor официальный дилер Pinotex в УкраинеКупить со скидкой!
+380 (95) 494-54-44
+380 (98) 494-84-44
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!

Грунти дисперсійні "IPKOM"

Грунтовка — склад, що наноситься першим шаром на підготовлену до фарбування або обробці поверхня для створення надійного зчеплення верхніх (криють) шарів покриття з оброблюваною поверхнею і вирівнювання її всмоктуючої здатності. Від фарбувальних складів грунтовки відрізняються меншим вмістом пігментів, а також наявністю спеціального компонента — основи. Грунтовкою називають також грунтування — процес нанесення цього складу.

Крім того, грунтовки можуть виконувати й інші функції: захищати метал від корозії, «виявляти» текстуру дерева, перекривати пори і інші дефекти поверхні, що фарбується, а також забезпечувати адгезионное зчеплення в системах антикорозійного захисту металу, дерева та бетону, також захист поверхонь від плісняви і грибка.

Грунтовки готують на основі природних або синтетичних, рідких або твердих плівкоутворюючих речовин — оліф, алкідних смол, сечовино-формальдегідних смол, епоксидних смол та ін; тверді плівкоутворювальні матеріали застосовують у вигляді концентрованих розчинів чи дисперсій в органічних розчинниках або у воді. Багато грунтовки містять у своєму складі пігменти (залізний або свинцевий сурик, цинковий крон), а іноді і наповнювачі (тальк, слюда, крейда). На поверхню ґрунтовку наносять шпателем, пензлем, розпиленням і іншими способами.

Товщина плівки грунтувального складу 10-100 мкм (0,01—0,1 мм). Висушену заґрунтовану поверхню покривають фарбою або лаком, наносять штукатурку, шпаклівку, приклеюють шпалери, кахель, заливають стяжкою.

Розрізняють різні види за призначенням, наприклад:

Бетоноконтакт — адгезійний грунт з акриловим сполучною. Містить в якості наповнювача кварцовий пісок, цемент та інші наповнювачі і розрахований для поліпшення зчеплення штукатурок, шпаклівок, кахельної плитки (клею) з гладкою маловпитывающей поверхнею (бетон, стара фарба, кахельна плитка)

Проникаючі грунтовки — призначені для закріплення основи (пухка штукатурка), зниження влаговпитывания основи (цегла, штукатурка, бетон), підвищення адгезії наступних шарів оздоблювальних будівельних матеріалів на основі (штукатурки, шпаклівки, шпалерного клею, фарби).

 

Фільтри
Діапазон цін, ₴
Наявність
Країна виробник
Вид оброблюваного матеріалу
Вид грунтовки
Тип використання
Основа грунтовки
Безбарвний матеріал
Колір
Спосіб нанесення
Виробник
Контакти
+380 (95) 494-54-44
МТС
+380 (98) 494-84-44
КиївСтар
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!
+380954945444+380954945444
Вадим

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner