Кошик
2114 відгуків
Компания ColorDekor официальный дилер Pinotex в УкраинеКупить со скидкой!
+380 (95) 494-54-44
+380 (98) 494-84-44
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!

Морилка для дерева Oak House

Прежде всего, с нетерпением хотим Вам рассказать о нас, команду людей, которая стоит за производством и реализацией продукции "Oak House".

Какова цель создания такой организации?

Направление мы выбрали? Почему? ...

   Украинцы (Апри ори) трудолюбива нация и всегда славилась своими мастерами в различных отраслях производства; от аграрного сектора к ИТ технологий. Не секрет, что лучшие люди часто были вынуждены переехать жить за границу, чтобы воплотить свои идеи на практике.

  Мы пошли другим путем!

Дуб ... Що може бути прекрасніше ?! Сильний, потужний, без перебільшення - це вічне дерево!

І ось, зібрати людей, які виробляють продукцію з дубового сировини, вибрати одну галузь і стати в ній професіоналом - ось наша мета.

Дубові меблі, предмети декору, світильники і т. п. При правильній обробці деревини, прослужать дуже довго.

Издавна люди используют древесину, как средство сооружения различных конструкций, так и изделия из дерева приносили пользу и удовольствие в быту. А о природных властивостях дуба- нечего и говорить. Начиная с красоты, мощи, долговечности к тому, что и дуб раз в десять лет медоносов. Рассказывать можно в пяти томах.

Команда Oak House берет на себя ответственность донести до Вас все лучшие свойства дуба. В качестве сырья для изготовления предметов быта.

Каждый мастер, участвующий в процессе создания нашей продукции, вкладывает в изделие всю свою любовь. Иначе быть не может!

З деревом говорити, зрозуміти його, і воно віддячить. Починаючи з посадки молодих пагонів, заготівлі дорослого сировини до виготовлення готової продукції.

Наші вироби виготовляються лише з використанням натуральної дубової сировини. Матеріали для покриття деревної теж тільки екологічно чисті. Це такі як бджолиний віск і натуральні масла.

Супутні матеріали, такі як мармур, камінь, залізо, мідь, натуральні тканини і т. п. теж природні. Таким чином, ми намагаємося допомогти людям створити здорову і вишукану атмосферу у себе вдома. І не тільки. Наші вироби підійдуть різні приміщення, офіси і т. д

Фільтри
Діапазон цін, ₴
Наявність
Країна виробник
Тип оброблюваної поверхні
Вид просочення
Спосіб нанесення
Аерозоль
Безбарвний матеріал
Колір
Виробник
Контакти
+380 (95) 494-54-44
МТС
+380 (98) 494-84-44
КиївСтар
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!
+380954945444+380954945444
Вадим

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner