Кошик
2115 відгуків
Компания ColorDekor официальный дилер Pinotex в УкраинеКупить со скидкой!
+380 (95) 494-54-44
+380 (98) 494-84-44
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!

Клей столярний "Titebond" (Фірмова тара)

Компанія Franklin International ось вже 70 років є визнаним світовим лідером в розробці і виробництві клеїв для дерева. Твердих позицій на ринку та професійного визнання компанія Franklin International домоглася за рахунок якості клею, компетентної технічної підтримки, роботи з клієнтами і гнучкої цінової політики.

Компанія Franklin International витрачає багато коштів на вдосконалення існуючих і розробку нових клейових технологій для виробництва високоякісних клеїв для дерева. Постійна прихильність фірми до науково-дослідних робіт дозволяє пропонувати на ринок самі передові клейові технології і продукти Titebond Wood Glues.

Етапи розвитку Franklin International:

  • 1935 рік. Перший протеїновий рідкий клей Titebond Liquid Hide Glue, розроблений у готової до використання формі.
  • 1952 рік. Перший клей для професійних деревообробників Titebond Original на основі аліфатичної смоли.
  • 1991 рік. Перший однокомпонентныи клей на основі аліфатичних полімерів Titebond II Premium Wood Glue, що задовольняє стандартам на водостійкість ANSI/HPVA Турі II (США), DIN EN204 D3.
  • 2003 рік. Новітня розробка — перший однокомпонентныи клей на водній основі Titebond III Ultimate Wood Glue, пройшов тест на водостійкість за стандартом ANSI/HPVA Type I (США), що наближається до DIN EN204 D4.

Franklin International постійно розширює асортимент своєї продукції з брендом Titebond Wood Glues, що використовується професіоналами у всьому світі. Зараз компанія виробляє понад 25 видів клеїв для промислового використання.

Історія компанії Franklin International як міжнародного лідера у виробництві монтажних клеїв починається в 1970 році випуском клею Titebond Construction Adhesive, одним з перших клеїв, які пройшли суворі тести стандарту американської асоціації виробників фанери AFG-1.

Двадцять років потому Franklin International випускає перший клей без розчинників, придатний для промислового використання, також задовольняє зазначеним стандартом.

Будівельно-монтажні клеї Titebond сьогодні в Україні займають істотну частину ринку. Найбільш загальновживаним і універсальним є Titebond Multi-Purpose (червона туба). Titebond Heavy-Duty (жовта туба) по праву вважається одним з найбільш сильних клеїв свого класу. Titebond Solvent Free (зелена туба) — єдиний в цій області клей без сольвентов, який здатний досягти міцності Heavy-Duty.

Широко представлена на украинском рынке новая серия высококачественных промышленных клеев для дерева производства Franklin International. Эти клеи отличаются широким спектром применения, подходят для всех типов прессов, экономичны и легки в использовании. История Franklin International как лидера среди производителей клеев для напольных покрытий также имеет свое начало в 1970 г., когда впервые была предложена технология использования безопасных хлорсодержащих растворителей. 20 років потому Franklin International пропонує новий індустріальний клей для підлогових покриттів без розчинників, еластичний після затвердіння, що відкрив нове покоління у клейових технологій, безпечних для навколишнього середовища.

Фільтри
Діапазон цін, ₴
Наявність
Країна виробник
Колір
Тип клею
Тип матеріалу, що приклеюється
Клас водостійкості
Виробник
Контакти
+380 (95) 494-54-44
МТС
+380 (98) 494-84-44
КиївСтар
Дніпро, Україна
COLORDEKOR – Максимум ефекту при мінімумі коштів!
+380954945444+380954945444
Вадим

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner